MB „Hidrogeologas“ yra įmonė jungianti savo srities specialistus: geologus, projektuotojus, architektus, gręžėjus, vandentiekos specialistus, montuotojus.

body of water
body of water

MB „Hidrogeologas“ turi Lietuvos geologijos tarnybos prie Aplinkos Ministerijos išduotą leidimą tirti žemės gelmes.

MB „Hidrogeologas“ įkūrimas

Simboliška, kad įmonės MB „Hidrogeologas“ įsteigimo data yra kovo 22 diena - pažiūrėję į kalendorių, pamatysite, kad ši diena žinoma, kaip pasaulinė vandens diena! Įmonė MB „Hidrogeologas“ - tai jaunas, veržlus ir ambicingas projektas. Šis vardas puikiai atspindi įmonės veiklos kryptį ir suvienija įvairių sričių specialistų komandą, kurios darbo rezultatai - kokybiškas požeminis vanduo, gelmių šiluma ir nuo taršos saugomas požeminis vanduo. Mūsų sritis – žemės gelmių geologiniai darbai bei projektai, specializuojamės hidrogeologijos srityje ir savo veiklą vykdome visoje Lietuvoje. Mes galime padėti išsirinkti tinkamiausią sprendimą ir nuoširdžiai patarti!

MB „Hidrogeologas“ įkūrėjas

Įmonę MB „Hidrogeologas“ įkūrė geologijos bakalauras ir magistras Elvinas Paplauskas. Įmonės vadovo lūpomis: „Kaip tik save atsimenu, turėjau ypatingą susidomėjimą vandeniu. Vėliau mokykloje ganėtinai aiškiai suprantami gamtos mokslai padiktavo ir studijų pasirinkimą Vilniaus Universitete. Jame pasirinkau geologijos studijas - specializaciją: inžinierius geologas - hidrogeologas. Studijos įtraukė, o praktiniai užsiėmimai įkvėpė - net nepastebėjau kaip prabėgo šešeri studijų metai. Vėliau sekė daugiau nei penkmetis įvairaus sudėtingumo projektų vykdymo vienoje iš seniausių geologinių įmonių Lietuvoje. Sukaupta patirtis paskatino tobulėti toliau...“